Dom

Shenzhen South-Yusen Electron Co.,Ltd Wycieczka po fabryce

Orzecznictwo
dobra jakość Kasety z tonerem kolorowym HP na sprzedaż
dobra jakość Kasety z tonerem kolorowym HP na sprzedaż
Opinie klientów
Współpracowaliśmy około 10 lat. Nasi klienci są zadowoleni z usługi South Yusen, jakości i ceny.

—— Robert

Dziękuję za twoją instrokkcję o zaopatrzenie banku, szpitala i rządu. Stabilna jakość w przypadku dużych kaset, takich jak 7516A, 5942, 8543X.

—— Abdou

Wielkie zbiory dla nas - Nie musimy się martwić wysokimi cenami i wątpliwymi wkładami. Zalecane hihgly. Dziękuję pracownikom SYS za entuzjazm

—— Pan Scott Roth

South Yusen jest naprawdę odpowiedzialnym i niezawodnym chińskim producentem i dostawcą. Oni sfinalizowali mój interes.

—— Akim

Nasza działalność przechodzi od małych do dużych dzięki staraniom z South Yusen. Będziemy kontynuować nasze starania, aby tworzyć coraz lepsze relacje. Dziękujemy za stabilną obsługę tonera i serwis posprzedażowy.

—— Jaskółka oknówka

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna

 • OEM / ODM
  1:20 Lat OEM / ODM materiałów eksploatacyjnych rozwiązanie, Spraw, aby Twoje biuro lepsze drukowanie. South Yusen zdobywa szerokie uznanie na rynku i akceptację dzięki swojej stabilnej jakości i żywemu opakowaniu, wykonujemy usługi OEM / ODM i rozwiązania dla wszystkich dziedzin biznesu.

  2: Quality Warantty, Globally Marketing 19 lat jest świadkiem naszej profesjonalnej produkcji, pierwszej certyfikacji przedsiębiorstw 3A. Marka "Sunny Day" zdobyła jeden z dziesięciu najlepszych materiałów eksploatacyjnych do drukarek i ma korporacyjnych partnerów z Fortune 500 w ponad 132 krajach.

  3: Innowacyjna technologia, wiodąca efektywność Przyznany krajowy certyfikat high-tech, dedykowany do szpitala pojemnik z tonerem powitany przez trzy najlepsze szpitale, takie jak Anhui, Zhejiang szpitale dla kobiet i dzieci oraz Shenzhen People's Hospital ect

  4: Ekonomiczne koszty wysyłki My Southyusen stale ulepszamy nasz system logistyczny, aby zapewnić, że twoje towary przybyły z największą prędkością i najniższym ładunkiem, aby zaoszczędzić twoje pieniądze i czas.

  5. Ochrona agencji: Aby chronić Twoje interesy, materiały eksploatacyjne do drukowania South Yusen mają kod regionalny, który skutecznie eliminuje sprzedaż międzyregionalną w innych agencjach, a naszym obowiązkiem jest perfekcyjny system ochrony cen w celu ochrony korzyści agencji.

  6. Bran-nowa strategia marketingowa dla agentów Ciągle integrujemy zasoby i wspomagamy promocję rynku on-line i offline, staramy się stworzyć wszystkie rodzaje popularnych sieci materiałów eksploatacyjnych do drukowania, wygodną nową strategię marketingową agencji, zawsze dostarczając lepszą obsługę dla Ciebie!

 • R & D

Szczegóły kontaktu
Shenzhen South-Yusen Electron Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Tommy

Tel: 0086-15012833569

Faks: 86-0755-29837536

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)